Witaj w Świecie Hegemona

Jestem człowiekiem otwartym na współpracę. Może ona dotyczyć tematyki, którą poruszam na blogu lub obejmować szerszy zakres związany z moim doświadczeniem zawodowym. Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć o mnie, zajrzyj do odpowiedniej zakładki. Jeżeli chcesz się skontaktować to zajrzyj do zakładki Kontakt lub pisz:

hegemon@swiathegemona.pl

Świat Hegemona - Dawid Lasociński
W Świecie Hegemona oferuję między innymi współpracę fotograficzną

Świat Hegemona – współpraca – jakie obszary?

W tym akapicie wypisałem obszary współpracy w punktach. Jeżeli masz czas i chęć dowiedzieć się więcej, to przewiń stronę niżej 🙂

  • – Artykuły we współpracy – nie przyjmuję tzw. „artykułów sponsorowanych”, ale mogę umieścić artykuł własnego autorstwa na zaproponowany temat (jeżeli temat jest zgodny z tematyką bloga).
  • – Testowanie produktów i usług
  • – Pisanie artykułów (na twoją stronę, bloga, do czasopisma) opartych na moich umiejętnościach pisarskich, wiedzy merytorycznej oraz doświadczeniu zdobytym dzięki długoletniej pracy redakcyjnej. Mam duże doświadczenie w pisaniu, więc polecam samego siebie, chociaż może nie brzmi to zbyt skromnie 🙂
  • – Prelekcje, szkolenia, zajęcia ze studentami (również trzeciego wieku), związane z turystyką (głównie Polska i Europa Środkowa) – również w języku angielskim. Mam duże doświadczenie w uczeniu różnych grup wiekowych również poza turystyką, możesz to sprawdzić na stronie Ścieżki Rozwoju
  • – Projekty turystyczne, szczególnie nawiązujące do turystyki zrównoważonej.
  • – Pomoc w budowaniu marki turystycznej obiektów i regionów (prowadzę zajęcia z budowania marki turystycznej na uczelni na kierunku Turystyka)
  • – Fotografia (więcej na stornie o fotografii) oraz szkolenia, warsztaty, wystąpienia publiczne (więcej na stronie o coachingu i rozwoju osobistym)
  • sprzedaż linków (nie dłużej niż na rok)

Jestem otwarty też na inne rodzaje współpracy związanej z turystyką, fotografią oraz rozwojem osobistym i nordic walking.

Statystyki bloga

Blog „Świat Hegemona” – dane z google analytics za rok 2021 – dają średnio 5300 unikalnych użytkowników w miesiącu.

Dane statystyczne za cały 2021 rok

Media Społecznościowe

Jeżeli chcesz się przekonać, jak prowadzę media społecznościowe, to zapraszam, zarówno na Instagrama, jak i na Facebooka

Zapraszam też na kanały YouTube: pierwszy z nich dotyczy turystyki oraz felietonów i opowiadań, drugi jest związany z rozwojem osobistym i coachingiem oraz szkoleniami

Świat Hegemona – współpraca szczegółowo

Zależy mi na spójności bloga, dlatego na stronie swiathegemona.pl mogę publikować i reklamować produkty czy wydarzenia związane z tematyką, którą poruszam. Są to dwa obszary:

Pierwszy, to szeroko rozumiana turystyka, opisy ciekawych miejsc, relacje z wyjazdów (np. o praktycznie nieznanych grobowcach megalitycznych na Kujawach  czy o wyprawie do Izraela) oraz porady związane z turystyką (np. jaki sprzęt sprawdza się w podróży lub jak zorganizować wyjazd znajomym). Największą popularnością cieszą się artykuły o spływach kajakowych – zarówno poradnikowy o pierwszym spływie kajakowym, jak i przewodnikowy o najpiękniejszych rzekach w centralnej Polsce.

Drugi obszar, to opowieści o relacjach międzyludzkich najczęściej ujętych w kontekście wyjazdów. Są to historie opowiedziane przez obcych ludzi spotkanych w podróży, jak i historie znajomych czy rodziny. Wszystkie potraktowane z życzliwością i poczuciem humoru. (np. o małej żabce). Poruszam też tematy trudne, ale ważne społecznie, jak problem starzenia się rodziców i opieki nad nimi.

Jeżeli zainteresowałem cię lub chcesz się dowiedzieć więcej – skontaktuj się!

hegemon@swiathegemona.pl

Dawid Lasociński

Pisanie artykułów

Jeżeli podoba ci się mój styl pisania, sposób wyrażania myśli, mogę podjąć się napisania artykułu także dla ciebie. Mam doświadczenie pozablogowe, jestem autorem przewodników turystycznych (współpracowałem m.in. z Pascalem), książek popularyzatorskich oraz artykułów do gazet.

Projekty turystyczne z uwzględnieniem turystyki zrównoważonej

Może chcesz abym opisał region, miejscowość, ewentualnie twój obiekt turystyczny? A może potrzebujesz pomysłu, w jaki sposób zachęcić ludzi do przyjazdu? Chcesz stworzyć produkt turystyczny, który wykracza poza ramy miejsca noclegowego czy obiektu gastronomicznego? Mogę pomóc w przygotowaniu oferty, napisaniu przyciągającego artykułu na stronę, a także zrobieniu zdjęć.

Chcesz się ze mną skontaktować, napisz maila:

hegemon@swiathegemona.pl

Chcesz się więcej o mnie dowiedzieć wejdź na jedną z moich stron www:

O fotografii

O coachingu i nordic walkingu

Możesz też spotkać mnie na facebooku oraz instagramie

Publikacje:

Mam doświadczenie w publikacjach w tradycyjnych mediach. Jestem autorem lub współautorem przewodników turystycznych (Pascal, Express Map, Carta Blanca), artykułów podróżniczych (Gazeta Wyborcza), książek edukacyjnych, przez 15 lat pracowałem jako redaktor w znanym wydawnictwie książkowym.

współpraca Hegemon