Współpraca

Witaj w Świecie Hegemona

Jestem człowiekiem otwartym na współpracę. Może ona dotyczyć tematyki, którą poruszam na blogu lub obejmować szerszy zakres związany z moim doświadczeniem zawodowym. Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć o mnie, zajrzyj do odpowiedniej zakładki

Hegemon

Obszary współpracy:

  • – Szeroko pojęta reklama lub współpraca związana z tematyką bloga
  • – Pisanie artykułów opartych na moich umiejętnościach pisarskich, wiedzy merytorycznej oraz doświadczeniu zdobytym dzięki długoletniej pracy redakcyjnej
  • – Projekty turystyczne, szczególnie nawiązujące do turystyki zrównoważonej
  • – Fotografia (więcej na stornie o fotografii) oraz szkolenia, warsztaty, wystąpienia publiczne (więcej na stronie o coachingu i rozwoju osobistym)

Reklama i współpraca związana z tematyką bloga

Zależy mi na spójności bloga, dlatego na stronie swiathegemona.pl mogę publikować i reklamować produkty czy wydarzenia związane z tematyką, którą poruszam. Są to dwa obszary:

Pierwszy, to szeroko rozumiana turystyka, opisy ciekawych miejsc, relacje z wyjazdów (np. o najciekawszych miastach w województwie opolskim czy o wyprawie do Izraela) oraz porady związane z turystyką (np. jaki sprzęt sprawdza się w podróży lub jak zorganizować wyjazd znajomym).

Drugi obszar, to opowieści o relacjach międzyludzkich najczęściej ujętych w kontekście wyjazdów. Są to historie opowiedziane przez obcych ludzi spotkanych w podróży, jak i historie znajomych czy rodziny. Wszystkie potraktowane z życzliwością i poczuciem humoru. (np. o małej żabce)

Od czasu do czasu pojawiają się felietony dotyczące bieżących wydarzeń (bez polityki) oraz blogowania (np. porady dla początkujących blogerów)

Jeżeli zainteresowałem cię lub chcesz się dowiedzieć więcej – skontaktuj się!

hegemon@swiathegemona.pl

Dawid Lasociński

Pisanie artykułów

Jeżeli podoba ci się mój styl pisania, sposób wyrażania myśli, mogę podjąć się napisania artykułu także dla ciebie. Mam doświadczenie pozablogowe, jestem autorem przewodników turystycznych (współpracowałem m.in. z Pascalem) oraz artykułów do gazet (zobacz: tekst o Jurze Krakowsko-Częstochowskiej opublikowany przez Gazetę Wyborczą).

Projekty turystyczne z uwzględnieniem turystyki zrównoważonej

Może chcesz abym opisał region, miejscowość, ewentualnie twój obiekt turystyczny? A może potrzebujesz pomysłu, w jaki sposób zachęcić ludzi do przyjazdu? Chcesz stworzyć produkt turystyczny, który wykracza poza ramy miejsca noclegowego czy obiektu gastronomicznego? Mogę pomóc w przygotowaniu oferty, napisaniu przyciągającego artykułu na stronę, a także zrobieniu zdjęć.

Chcesz się ze mną skontaktować, napisz maila:

hegemon@swiathegemona.pl

Chcesz się więcej o mnie dowiedzieć wejdź na jedną z moich stron www:

O fotografii

O coachingu i nordic walkingu

Możesz też spotkać mnie na facebooku oraz google+ i pintereście

Publikacje:

Mam doświadczenie w publikacjach w tradycyjnych mediach. Jestem autorem lub współautorem przewodników turystycznych (Pascal, Express Map, Carta Blanca), artykułów podróżniczych (Gazeta Wyborcza), książek edukacyjnych, przez 15 lat pracowałem jako redaktor w znanym wydawnictwie książkowym.

współpraca Hegemon