Czytelnia

Pasja pisania rodzi się z pasji czytania. Książki sprawiły, że też chciałem w ten sposób przekazywać myśli, opowieści, przygody. Blog jest taką niekończącą się książką. 

Jeżeli lubisz czytać mojego bloga, to być może zainteresują Cię książki, które zainspirowały mnie do pisania. Może będą też inspiracją dla Ciebie? Sam też chętnie dowiem się co czytasz, może chcesz polecić mi jakąś lekturę? Napisz to koniecznie w komentarzach.

Niektóre z książek we wpisach na blogu są podlinkowane bezpośrednio do księgarni. Jeżeli korzystając z linka kupisz książkę w księgarni, to i ja zarobię, ponieważ jestem uczestnikiem programu afiliacyjnego. Mapy, które pojawiają się na blogu, z których zawsze korzystam kupuję zazwyczaj w rewelacyjnej księgarni z mapami  Art Travel. Często szukam książek też za pośrednictwem Ceneo

1. Miasto Archipelag

Świetny reportaż Filipa Springera o życiu w miastach, które w 1999 roku przestały być stolicami województw. Moja ulubiona książka roku 2016

2. Dzika kuchnia

Wierni czytelnicy bloga wiedzą, że wszystko co dzikie i nieznane jest mi znacznie bliższe, niż miejsca cywilizowane i do bólu rozpoznawalne. Dlatego świetnym prezentem urodzinowym była dla mnie książka Łukasza ŁuczajaDzika kuchnia„. Oczywiście na czytaniu się nie skończyło, musiałem dziką kuchnię spraktykować (czytaj na blogu)

3. Skandynawska sensacja

Od czasu przeczytania trylogii Millenium stałem się fanem skandynawskiej sensacji nie tylko w wersji papierowej, ale i filmowej. Na razie mnie nie zawodzi. Jeżeli ciekawi Cię moja opinia, przeczytaj wpis.

4. Pasja czytania, pasja pisania

Tutaj znajdziesz opisany zbiór książek, które uważam za najważniejsze w moim życiu…

5. Trzy lektury z wydawnictwa „Czarne”

Recenzja trzech książek autorów, z którymi spotkałem się na pierwszej edycji warsztatów organizowanych przez wydawnictwo „Czarne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *